Urządzenie wielofunkcyjne

Obecnie urządzenie wielofunkcyjne to ważny element wyposażenia każdego biura. Zakup takiego sprzętu to jednak spory wydatek. W korporacjach czy dużych firmach mamy dostępne fundusze na zakup takich urządzeń.

Mniej zamożne firmy mogą oczywiście decydować się na inne rozwiązania, wśród których będzie dzierżawa albo też wynajem tego typu urządzenia. Jeśli myślimy o małych przedsiębiorstwach to mamy obecnie takie sposoby, które ograniczają nam koszty związane z takim urządzeniem. Konkretnie chodzi o dzierżawę urządzeń wielofunkcyjnych. Poniższy wpis będzie zawierał informacje, które odnoszą się do dzierżawy takiego sprzętu

Czym jest dzierżawa? Można ja krótko określić jako wypożyczanie sprzętu na określony czas za konkretną cenę

Gdzie taką usługę można zrealizować? Mamy już sporo takich propozycji i wiele firm, które w dzierżawie się specjalizują. Dotyczy to różnych sprzętów biurowych, pośród których znajdują się także urządzenia wielofunkcyjne. Cena takiego wypożyczenia będzie różna, jednak obecnie mamy dużą konkurencje i firmy starają się walczyć o klientów, dlatego obniżają koszty. Najczęściej należy płacić za liczbę wykonywanych w ciągu miesiąca kopii. Pod koniec okresu rozliczeniowego będziemy zobowiązani do regulowania opłat za dzierżawę w formie abonamentu albo też rozliczenia.

dzierżawa sprzętu biurowego Jakie są zalety dzierżawy sprzętu biurowego? Przede wszystkim dla wielu firm najważniejszą zaletą będzie oszczędność, ponieważ dzierżawa to zdecydowanie tańsza alternatywa niż kupowanie urządzeń o takim charakterze. Korzyści jakie mamy z dzierżawy to miesięczne rozliczenie, które obejmować będzie obsługę urządzenia, serwis, uzupełnienie tonerów, wymianę podzespołów. Dlatego nas nie interesuje stan techniczny urządzenia. Wszystkie koszty tym związane ponosić będzie firma, która takie urządzenie zdecydowała się nam wydzierżawić. To świetne rozwiązanie w momencie, gdy sprzęt potrzebujemy jedynie na krótki okres czasu i w naszym przypadku kupowanie takiego urządzenia nie ma sensu, ponieważ będzie to wydatek niepotrzebny.

Zobacz również