Jak włączyć ekrany ochronne Covid-19 do projektu biura?

Żyjemy w niepewnych czasach.

Kilka miesięcy temu wszyscy byliśmy w zamknięciu, a wiele osób pracowało w domu. Obecnie wiele biur zaczyna zachęcać pracowników do powrotu do swoich biur, a środki Covid-19 są już w pełni wdrożone.

To niepokojący czas dla wszystkich, ale rzeczywistość jest taka, że ten wirus będzie nam towarzyszył przez jakiś czas i musimy nauczyć się żyć z nim, utrzymując się w zdrowiu i unikając nie tylko złapania wirusa, ale także jego śmierci. wirusa, ale także przeniesienia go na kogoś innego.

Być może zastanawiasz się, jak masz pozostać zdrowy w dużym biurze na otwartym planie. Niektóre biura zdecydowały się utrzymać swoich pracowników pracujących w domu i jest to całkowicie akceptowalna decyzja. Jeśli jednak stopniowo przywracasz swoich pracowników do pracy, być może kilka dni w biurze i kilka dni w domu, lub po prostu oczekujesz, że wszyscy wrócą ze stosownymi środkami, jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby uczynić swoje miejsce pracy bezpieczniejszym.

Na początek sprawdź tę infografikę, która mówi o tym, jak można zachować dystans społeczny we współczesnym środowisku biurowym.

Źródło - https://oscarkilo.org.uk/covid-19-infographics/

W ramach dystansu społecznego, mamy również sprzęt ochronny, który chroni nas przed przeniesieniem wirusa. Dla otwarty plan biura, ekrany ochronne są idealnym rozwiązaniem.

Są to przezroczyste ekrany z pleksi, które mocuje się do biurka i tworzą barierę między pracownikami. Fakt, że ekrany są przezroczyste nie wpływa negatywnie na współpracę lub poczucie bycia częścią zespołu, a jedynie dodaje warstwę ochrony, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.

Może się wydawać, że pracownicy nie będą tego lubić lubią ponieważ nadal jest to solidna i fizyczna bariera między nimi, ale w chwili obecnej jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż zamknięcie biura na okres przejściowy i zachorowanie pracowników na potencjalnie bardzo poważną chorobę. Łatwo jest włączyć te ekrany ochronne do biurek biurowych i tak długo, jak wyjaśniasz wszystko swoim pracownikom i pozwalasz im zobaczyć główne korzyści, będą one płynnie pasować do przestrzeni, bez powodowania niepotrzebnego stresu lub obaw.

Ważne jest również, aby mieć płyn do mycia rąk w całym biurze, a jeśli można mieć butelkę na każdym biurku, to jeszcze lepiej. Ekrany ochronne muszą być czyszczone każdego dnia, podobnie jak biurka i inne meble biurowe. Wspólne przedmioty, takie jak telefony, muszą być zindywidualizowane, aby uniknąć potencjalnego przeniesienia wirusa.

Oczywiście, zachęcanie pracowników do mycia rąk jest również bardzo ważnym czynnikiem. W chwili obecnej rząd nie zalecił, aby pracownicy biurowi nosili maski na twarz podczas codziennej pracy, jednak Możesz jednak sprawić, by stały się one częścią pracowników jednak warto uczynić je częścią codziennej rutyny swoich pracowników, gdy udają się do miejsc wspólnych, takich jak miejsca przerw na świeżym powietrzu itp. Chodzi tu przede wszystkim o zachowanie zdrowego rozsądku i upewnienie się, że potencjalna transmisja tego strasznego wirusa została wyeliminowana.

Zdrowie i dobre samopoczucie mają muszą być na pierwszym miejscu. Najważniejsi są tu pracownicy, ale oczywiście oczywiście ale oczywiście biznes ucierpi, jeśli kraj ponownie znajdzie się w zamknięciu. Wszyscy musimy zrobić co w naszej mocy, aby tak się nie stało, a gdy duże biura na otwartym planie zaczynają być ponownie otwierane, staranne czyszczenie krzeseł biurowych, biurek i innych mebli, a także stosowanie ekranów ochronnych wszędzie tam, gdzie to możliwe, pomaga poprawić sytuację.

Zobacz również