Dwa sposoby na odświeżenie biura i zaoszczędzenie pieniędzy

Czy patrzysz na swoje biuro i zastanawiasz się, jak możesz dokonać znaczących zmian bez wydawania poważnych pieniędzy?

Jest to częste pytanie, ale jest to jeden, który jest rzeczywiście łatwiejsze do rozwiązania niż mogłoby się wydawać.

Jeśli chcesz zmienić swój projekt biura, ale jesteś trochę krótki, jeśli chodzi o budżet, są dwie drogi, które można przejść.

Po pierwsze, można zmienić swoje meble biurowe i stworzyć nowy dopasowany wygląd, który odświeża swoje biuro i tworzy bardziej nowoczesny apel. Po drugie, możesz po prostu zmienić wystrój i trzymać się mebli, które już masz.

To naprawdę zależy od tego, jakie są twoje meble biurowe, czy są w dobrym stanie, czy twoi pracownicy uważają je za wygodne i wspierające, i jak długo je masz. Nie powinieneś trzymać się starych biurek i krzeseł biurowych, jeśli twoi pracownicy regularnie skarżą się na bóle i bóle. Jest to znak, że posiadane meble nie są dla nich wystarczająco wspierające i należy je zmienić. Możesz wtedy spojrzeć w kierunku ergonomicznych opcji, które rozwiążą problem i zapewnią Ci elegancki i nowoczesny wygląd współczesnego biura również.

Jeśli jednak niedawno zmieniłeś biurka i krzesła lub są one w bardzo dobrym stanie, możesz po prostu odświeżyć przestrzeń z nową warstwą farby. To może zrobić cuda dla każdej przestrzeni, w domu lub w pracy, i po prostu trzeba wybrać odpowiedni odcień dekoracji, aby zmieścić się w swoim biurze i jego ogólny rozmiar.

Sprawdź tę infografikę, która mówi o czymś, co nazywa się psychologia koloru. Jest to pomysł, że niektóre kolory mają moc, aby zmienić sposób, w jaki się czujemy, dlatego potencjalnie przynosząc więcej energii i produktywności w swoim biurze z mądrym wyborem koloru.

Źródło - https://infographic.tv/visual-color-psychology/

Poprzez zrozumienie, że kolory mogą wpływać na sposób, w jaki ktoś się czuje, możesz wnieść świeżość do przestrzeń i sprawić, że cały obszar będzie się czuł bardziej energicznie. Goście odwiedzający Twoje biuro zauważą to, ponieważ atmosfera, gdy wejdą do środka będzie zupełnie inna niż teraz. jak to jest teraz, i będzie miał bardziej pozytywne uczucie w ogóle.

Jeśli chcesz pójść trochę dalej, możesz ozdobić kilka roślin biurowych zbyt. Pomagają one w oczyszczaniu powietrza, poprawiają zdrowie i samopoczucie, a także zwiększają produktywność. Nie musisz wiedzieć dużo o ogrodnictwie, aby to zrobić dla Ciebie, wystarczy wybrać kilka odpowiednich roślin i umieścić je wokół swojego biura. Tak, ktoś będzie musiał je podlewać, ale to też może być całkiem przyjemne zadanie!

Zmiany w Twoim biurze nie muszą kosztować fortuny. Nie musisz całkowicie przebudowywać wszystkiego i odnawiać. It's całkowicie możliwe, aby subtelne zmiany, które mają ogromny wpływ, a także utrzymać gotówkę na koncie bankowym w tym samym czasie.

Zobacz również