3 alternatywy dla remontu biura

Jeśli chcesz zmienić wygląd swojego biura, możesz być zdezorientowany, czy musisz zacząć burzyć ściany i całkowicie zmienić konstrukcję swojego biura, czy też możesz go trochę stonować i zaoszczędzić trochę gotówki w procesie.

Zmiana wyglądu biura i jego ogólnego projektu niekoniecznie musi kosztować ziemię, ale są pewne rzeczy, które musisz mieć na uwadze. Na przykład, jaki jest Twój cel? Jak chcesz, aby biuro wyglądało? Czy Twój plan jest w ogóle możliwy do zrealizowania? Ile to będzie kosztować?

Istotne jest, że starannie zaplanować swój remont biura przed rozpoczęciem, obejmujące wszystkie pytania i podstawy. Sprawdź ten film, który mówi trochę o skutecznym planowaniu przed remontem biura.

Oczywiście, może być tak, że nie chcesz całkowicie rozerwać swoje biuro i zacząć od nowa, może chcesz iść gdzieś w środku, lub trochę mniej na skali projektowania biur. W takim razie, jakie są alternatywy dla remontu biura?

Redecoration

Możesz drastycznie zmienić wygląd swojego biura za pomocą renowacji. Oznacza to zmianę koloru ścian, być może uzyskanie nowego dywanu i zmiany ogólnego projektu wystroju, ale nie dotykając mebli biurowych lub rzeczywistej struktury biura.

Ciemne biuro można łatwo zmienić, decydując się na lżejszy kolor i będziesz zaskoczony różnicą w odczuciu i wyglądzie. Wybór jaśniejszych kolorów może również zmienić jak kreatywna przestrzeń czuje i jeśli dodasz w niektórych roślin biurowych tu i tam i iść na biophilic projektowania, dostaniesz jeszcze więcej korzyści.

Redecoration jest dobrą opcją, jeśli jesteś zadowolony z biurka biurowe, krzesła, jednostki przechowywania, itp, że już masz i naprawdę nie chcesz iść w dół trasy całkowitego remontu.

Odnowienie

Remont jest gdzieś pośrodku między redecoration i renowacji i zasadniczo oznacza to, że bierzesz to, co już masz i robisz to wygląda prawie nowy lub poprawy jego wygląd.

Możesz zmienić wystrój zgodnie z remontem, ale może również wziąć jednostki magazynowe masz i odnowić je, aby wyglądały zupełnie nowe po raz kolejny. Możesz pokryć swoje sofy w innej tkaninie i kolorze, tworząc iluzję zupełnie nowej sofy recepcyjnej, itp.

To może być dobra opcja dla początkujących firm, być może tych, którzy odziedziczyli starsze meble biurowe i chcą je doprowadzić do obecnych standardów.

Małe zmiany tu i tam

Ostatnia opcja jest po prostu zrobić kilka zmian tu i tam. W niektórych przypadkach, małe zmiany mogą mieć drastyczny efekt. Wspomnieliśmy o redecoration, a ta opcja jest bardzo podobna, ale w zasadzie obejmuje wszystko, co chcesz zmienić. Możesz kupić nową gamę biurek biurowych i to całkowicie zrewolucjonizuje wygląd Twojej przestrzeni. Możesz po prostu kupić nowy dywan i otworzyć okna trochę więcej, i zanim się zorientujesz, całe poczucie przestrzeni jest całkowicie inny.

Jak widać, nie zawsze trzeba całkowicie odnowić swoje biuro, aby dokonać zmian. Czasami można po prostu zmienić kilka rzeczy, może redecorate w ogóle, a biuro będzie czuć się jak to jest zupełnie nowy. Pomimo tego, dobrym pomysłem jest zobowiązanie się do odnawiania przestrzeni biurowej co jakiś czas. Jak często zależy od przestrzeni i jak wiele z budżetu masz, ale jeśli patrzysz na swoje biuro i nadal wygląda tak samo jak 15 lat temu, to może czas na zmianę wokół!

Wiesz co mówią - zmiana jest tak dobra jak odpoczynek!

Zobacz również